לדעת יותר על הנקה,
לתת שירות טוב יותר ללקוחות שלך

מה הקשר בין הנקה להתפתחות?

את פוגשת אמהות טריות כל יום ורוצה לתת להן את כל מה שאת יכולה. מהר מאד את נתקלת בהמון שאלות שלא תמיד יש לך מענה עבורן: למה הוא לא רוצה לאכול מצד אחד? איך לשלב לו בקבוק? מה יקרה עם ההנקה כשאחזור לעבודה? מתי להתחיל טעימות?

בטח כבר שמת לב שיש המון נושאים שחוזרים על עצמם.
האמא הזו כבר הגיעה אליך, היא נותנת בך אמון. להשאיר אותה ללא מענה או לתת לה תשובה לא מוסמכת גורעים מהמקצועיות והשירותיות שלך.
נכון, תמיד אפשר (וכדאי) להפנות ליועצת הנקה מוסמכת, אבל אם תדעי לתת ללקוחות שלך את התשובות לשאלות הכל כך בסיסיות האלה, הן יקבלו ערך מוסף, ידעו שאת הכי מקצועית שאפשר ויחזרו אליך שוב ושוב.

מה תקבלי בקורס המתקדם שלנו?

הבנה כוללת של נושא ההנקה, זיהוי בעיות והקשר להתפתחות התינוק

כלים ברורים שיעזרו לך לתת ללקוחות שלך מענה מקיף עם בטחון ולפתור עבורן קשיים ותהיות נפוצות

מידע נרחב בנושא טעימות, חזרה לעבודה, גמילה מהנקה, שילוב בקבוקים ועוד ועוד

ניפוץ מיתוסים הקשורים להנקה

הכי חשוב: הזדמנות לפרקטיקה וצפייה במפגש של יועצת הנקה כולל ניתוחי מקרה

וגם קבוצת פייסבוק סגורה שתאפשר לך לשתף, להתייעץ ולהמשיך ללמוד תוך כדי ולאחר סיום הקורס

מי אנחנו?

ורד בוקעי, יועצת הנקה מוסמכת IBCLC, מהמובילות בתחום ייעוץ ההנקה בארץ ובעלת המרכז להתמחות בהנקה.

דקלה שלום, מלווה התפתחותית ובעלת מרכז "חיוכים" בפתח תקווה

מזה מס' שנים אנחנו עובדות יחד וגילינו שהקשר בין יועצת הנקה למלווה התפתחותית הוא סימביוזי ולרוב הכרחי. כל אחת מאיתנו רואה דברים אחרים ויחד אנחנו יכולות לתת לכל אם מענה מקיף ומאד מקצועי בכל קושי בו היא נתקלת. הקשר בין השרירים והשלד להנקה הוא ברור ובטיפול רב מקצועי אפשר להשיג הרבה יותר.

החלטנו להעביר את המסקנות ואת הידע שלנו הלאה על מנת להפוך נשות מקצוע טובות למצויינות ולהעמיק את ההבנה והיכולת הטיפולית בקשר הכל כך בסיסי הזה.

לקוחה מספרת על התהליך המשולב שלנו:

"בתהליך של עבודה משולבת קיבלתי הנחייה בכל צעד. יעצת לי התרת לשון ושפה קשורה (למרות שהתהליך הלחיץ אותי) והדבר פעל כמו קסם. הפנת אותי לליווי התפתחותי של דקלה שלום המקסימה שעזרה ויעצה כיצד להתמודד ומה לעשות במצבים של טונוס שרירים גבוה ורפלוקס ואף שמרה על קשר כדי לוודא שמצבנו השתפר… אין ספק שאת סופר מקצועית ויודעת מה את עושה, ואלמלא את סביר להניח שכבר מזמן הייתי מוותרת. אז עכשיו אחרי שכתבתי כל כך הרבה, כל שנותר לי הוא להודות לך מעומק ליבי על החוויה המופלאה הזו שנקראת הנקה. הכל בזכותך!!!"

פאינה שמיר, אמא של הראל