אודותיי

ראשי » אודותיי

|

"אני מאמין" בייעוץ הנקה

"הצלחה היא עניין אישי.
כל אישה מגדירה מהי הצלחה מבחינתה.
אני רק פנס שמאיר את המפה ומסמנת דרכים שונות לפי המטרה שאליה האישה מבקשת להגיע.
חשוב לי לעזור לכל לאישה למצוא את הדרך הנכונה עבורה ועבור משפחתה".

ורד בוקעי

|

ורד בוקעי

Bsc.Nutr IBCLC

אני מאמינה שכל אישה מגדירה מהי הצלחה מבחינתה וכי תפקידי כיועצת הנקה וכן כמנטורית לנשות מקצוע לעזור לכל אישה למצוא את הדרך הנכונה עבורה להצלחה.

אשמח ללוות אותך בדרך שלך להגשמת החלום שלך בהנקה.

נעים מאוד!

שמי ורד בוקעי יועצת הנקה מוסמכת בינלאומית IBCLC בעלת תואר ראשון בתזונה Bsc.Nutr

הקמתי את המרכז להתמחות בהנקה מתוך רצון לתת מענה מקיף לנשים שמחפשות עזרה מקצועית בהנקה וכן מענה למי שרוצה ללמוד או להתמקצע בתחום ההנקה

בעבודתי אני משלבת ניסיון רב שנים ומקצועיות בתחום ההנקה, אני תמיד משתדלת להתאים תכנית אישית, מעמיקה וראיה כוללת של מגוון הנושאים המתאימים בדיוק לכל אישה או תלמידה שבחרה להיעזר בשירותיי.

משנת 2010 אני מרצה במגוון נושאים הקשורים להנקה במסגרות של קורסים לאחיות ורופאים ברחבי הארץ וכן מכשירה נשים שרוצות להתמקצע בתחום, כמו גם כאלו שכבר למדו קורס בסיסי ורוצות להעמיק את הידע והכלים לייעוץ הנקה מיטבי.

במרכז להתמחות בהנקה, אני מקפידה על הדרכה המתבצעת באופן מעשי, תוך שימת דגש על העברת הידע בגובה העיניים והכללת דוגמאות מהחיים האמיתיים.

אני מבינה כי קיימים אתגרים שונים שנשים חוות בתהליך ההנקה, במיוחד בתקופות מלחיצות ומתוך הבנה זו, אני מספקת כלים מעשיים להתמודדות עם מצבים אלו.

ההדרכה במרכז נועדה לסייע לנשים בכל שלב של ההנקה, החל מהכנה מוקדמת ועד לפתרון בעיות ספציפיות. עם ניסיון רב וגישה חמה ותומכת אני מעניקה לכל אישה את הידע והכלים הדרושים להגשמת המטרות שלה בהנקה.

בנוסף, אני מעבירה קורסים ייעודים לנשות מקצוע בתחום ההנקה, כולל קורס בסיס המקיף ביותר בארץ – "הנקה מבראשית" ו"תכל’ס" – כלים מעשיים ליועצת הנקה מהלכה למעשה.

כמי שעוסקת בתחום מאז שנת 1999 אני מבינה לעומק את העבודה של יועצת ההנקה ויודעת כיצד להתאים את התוכנית הנכונה לכל יועצת על מנת לממש את מקסימום הפוטנציאל שלה ולבנות תוכנית אישית שתתאים לה.

אז, אם את רוצה להניק נכון מהרגע הראשון או אם את רוצה להגשים את הייעוד שלך ולהדריך נשים אחרות כיצד להניק נכון מהרגע הראשון
הגעת למקום הנכון.

תעודות מקצועיות

(לחצי על התמונה להגדלה)

תואר בוגר אוניברסיטה במדעי התזונה B.Sc.Nutr.

תעודת לימודי מבנה ותיפקוד גופני

תעודת הוקרה - לה לצ'ה

תעודת הסמכת יועצת הנקה

תעודת הסמכת יועצת הנקה

תעודת הסמכה לתזונת פגים

תעודת הסמכה לעיסוי הוליסטי לתינוקות ועיסוי נשים הרות

תעודת הוקרה על תרומה לקידום תחום ההנקה בישראל

תעודת קורס תיאורטי בהפרעות אכילה